به تارنمای سازمان انرژی های نو ایران خوش آمدید.

طراحی، تامین تجهیزات، ساخت و بهره برداری از نیروگاه های زیست توده مطابق با الزامات و استانداردهای جهانی

طراحی، تامین تجهیزات، ساخت و بهره برداری از نیروگاه های زیست توده مطابق با الزامات و استانداردهای جهانی

دفتر انرژی زیست توده و محیط زیست سانا با هدف سوق دادن هر چه بیشتر صنعت گران و سرمایه گذاران به سوی فناوری‌های پیشرفته و به روز جهان و صیانت هر چه بیشتر از منابع ملی، رعایت قوانین و استانداردهای روز دنیا برای سرمایه گذاران طرف قرارداد سازمان را مد نظر قرار داده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان انرژی های نو ایران(سانا) : نماینده دفتر زیست توده در حوزه استاندارد با بیان این مطلب افزود: برای این منظور حوزه های مختلف طراحی، واردات و تامین تجهیزات، ساخت و بهره برداری، نگهداری و... مورد توجه قرار گرفته و اجباری نمودن برخی استانداردهای حوزه های یاد شده و تدوین دفترچه قوانین و الزامات که در پیوست قراردادهای خرید تضمینی برق تولیدی از منابع زیست توده قرار خواهد گرفت در دستور کار دفتر قرار گرفته است.
مهندس منسوجی با اشاره به تشکیل جلسات نخبگان با حضور متولیان دولتی، پژوهشگران و دانشگاهیان، و شرکت های خصوصی فعال در این حوزه گفت: این جلسات بررسی و تدوین استانداردها و الزامات فناوری های فراوان استحصال انرژی از زیست توده را آغاز کرده و تاکنون اجباری نمودن سه استاندارد ملی به تایید جمع رسیده است.
وی همچنین بررسی و تصمیم گیری در خصوص دیگر استانداردها و الزامات بین‌المللی را دستور کار آینده این جلسات خواند و نتیجه این اقدامات را تطابق هر چه بیشتر نیروگاه های زیست توده کشور با فناوری های روز دنیا دانست.

۱ دی ۱۳۹۵ ۱۳:۲۶
|
تعداد بازدید : ۳۲۵

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید